Klacht: Bezorging

Boltjesl op 15 maart 2017 over Het Parool in de categorie Kranten - Landelijk

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Het Parool
Status Open
Datum 15 maart 2017

Een abonnee van Het Parool ervaart herhaaldelijk problemen met de bezorging van de krant. De abonnee vindt het vervelend dat de krant niet op tijd wordt geleverd en kan niemand bereiken voor nabezorging. Hoewel de mogelijkheid bestaat om de krant te downloaden, geeft de abonnee de voorkeur aan een papieren versie.

Mijn Klacht:

Weer geen Parool, vervelend want ik kan niemand bellen voor nabezorging
Wat heb aan een abonnement dat een dag wordt opgeschoven Ja ik kan de krant downloaden maar ik ben nog iemand die graag het papier in handen heb

Gewenste Oplossing:

Nabezorgen

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Het Parool

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Het Parool nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM