Klacht: Vreemde smaak Hertog Jan bier .

ERWINHERTOGBIER op 02 juli 2022 over Hertog Jan in de categorie Bier

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Hertog Jan is working on this complaint
šŸ”„ In behandeling
Bedrijf Hertog Jan
Categorie Bier
Status In behandeling
Datum 2 juli 2022

Een consument heeft op 1 juli 2022 een kratje Hertog Jan bier gekocht bij de Albert Heijn en constateert dat de smaak van het bier afwijkend was in vergelijking met wat hij normaal gewend is. Deze vreemde smaak heeft geleid tot onvrede over het product.

Mijn Klacht:

Heb 1-7-22 een kratje Hertog Jan gekocht bij de AH. De smaak van het bier was heel anders dan normaal .

Gewenste Oplossing:

Een reactie hoe het kan . En een nieuw kratje lijkt mij mooi .

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Hertog Jan

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Hertog Jan nog niet in behandeling is genomen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Hertog Jan in behandeling genomen

Bericht van Hertog Jan

3 jaren geleden - Beste Erwin, bedankt voor je bericht. We zien dat je inmiddels in contact bent met onze consumer care afdeling en zullen de communicatie verder via die weg laten lopen. Met vriendelijke groeten, Hertog Jan

Alle klachten die gemeld zijn door ERWINHERTOGBIER
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM