Klacht: Herlevering heeft nog altijd niet plaats gevonden

R.G.F. Simon op 23 december 2015 over Vodafone in de categorie Mobiele Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Vodafone
Categorie Mobiele Telefonie
Status Open
Datum 23 december 2015

Een klant heeft op 2 december 2015 een defecte telefoon teruggestuurd naar Vodafone en wacht sindsdien op een nieuwe iPhone. Ondanks herhaaldelijke contactpogingen met de klantenservice, blijft de herlevering uit, waarbij de klant te horen krijgt dat er problemen zijn met het systeem en dat herleveringen handmatig worden verwerkt. De klant voelt zich niet serieus genomen en heeft zelfs aangeboden om de telefoon zelf op te halen in een winkel.

Mijn Klacht:

Op 02-12-2015 mijn telefoon terug gestuurd omdat hij defect was bij levering bij vodafone een zogenaamde DOA !
Ik had mijn contract verlengt met een nieuwe iPhone, het is inmiddels 23 december 2015 en ik heb zo vaak al gebeld met de klantenservice en heb nog steeds niet mijn nieuwe telefoon in huis !!!
Ik Krijg iedere keer te horen dat ze het druk hebben en dat ze ermee bezig zijn.
Kreeg te horen dat er 320 herleveringen zijn en dat er iets mis was gegaan met het systeem.
Ze mensen hebben aangenomen om deze herleveringen handmatig in te voeren in het systeem en het daarom allemaal zo lang duurde.
Ik vind dit niet kunnen dat een klant daar mee wordt aan het lijntje wordt gehouden.
Ik had zelf al een oplossing aangedragen om mijn telefoon zelf op te halen bij een vodafone winkel in de buurt, maar dat kon allemaal niet !
Ik ben al jaren klant van Vodafone maar dit kan gewoon niet.
iedere keer als ik bel met de klantenservice wordt ik met het zelfde verhaal afgescheept !!!

Gewenste Oplossing:

Ik ben pas tevreden als ik mijn nieuwe telefoon opgestuurd krijg!

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Vodafone

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Vodafone nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie