Klacht: Vers fruit taart niet goed

Josephine83 op 29 december 2017 over HEMA in de categorie Warenhuizen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf HEMA
Categorie Warenhuizen
Status Open
Datum 29 december 2017

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

We kopen regelmatig een vers fruit vlaai bij de Hema en die was altijd goed. Fruit lekker zacht, niet te rijp maar gewoon heel lekker. Nu hebben we een half nov. Een vers fruit vlaai gekocht bij de Hema oud-Beijerland en toen was het fruit wat er op zat niet rijp en erg hard. Afgelopen weekend weer geprobeerd maar helaas dezelfde ervaring. Jammer! We zullen hier dus geen vers fruit vlaai meet halen, maar elders. Hopelijk doen jullie iets met deze klacht.

Gewenste Oplossing:

Ik ben tevreden als her fruit wat er op zit rijp is. Ik weet uit ervaring dat dit eerder altijd wel was en hoop dat dit weer terug kom.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over HEMA

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over HEMA nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM