Klacht: Maat van de panties is zeer slecht

Boekenliefhebber1998 op 08 oktober 2020 over HEMA in de categorie Warenhuizen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf HEMA
Categorie Warenhuizen
Status Open
Datum 8 oktober 2020

Een klant heeft panties van HEMA aangeschaft in maat XL (48-52), maar is teleurgesteld over de pasvorm. Ondanks haar gebruikelijke maat van 46-48 in broeken en rokken, blijken de panties niet goed te rekken en zijn ze niet geschikt voor dames met lange benen. De klant voelt zich benadeeld en vindt het zonde van haar geld.

Mijn Klacht:

panties van de hema gekocht voor onder een nieuw jurkje. Normaal heb ik maat 46-48 in broeken en rokken en ik ging ervan uit dat de panties in maat XL (48-52) mij toch wel moesten passen. Maar nee, de maten van de panties van de Hema zijn afschuwelijk. Ze rekken niet mooi, ze zijn niet berekend op dames met lange benen en nu ben ik mijn geld kwijt aan een paar panties die niet passen.

Gewenste Oplossing:

Ik ben pas tevreden als Hema hun panty pasvormen aan gaat passen zodat ze de werkelijke maat reflecteren. Hema staat bekend als een Nederlands bedrijf en het bedrijf heeft geen Nederlandse maten? Ze zouden zich moeten schamen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over HEMA

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over HEMA nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Boekenliefhebber1998
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM