Klacht: Telefoon nog steeds stuk

AishaM op 23 augustus 2021 over Harmony Service Center in de categorie Internetshops - Elektronica

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Harmony Service Center has resolved this complaint
Klacht opgelost op 24 augustus 2021
Reactie van het bedrijf:

Beste Aisha Rietdijk, Wij vinden dit een zeer vervelende situatie voor u en zullen dit ook opnemen met het reparatiecentrum hoe dit heeft kunnen gebeuren. Wij zullen er alles aan doen om dit in de toekomst te voorkomen. Wij willen...

Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Status Opgelost
Datum 23 augustus 2021

Een klant van Harmony Service Center heeft een nieuwe telefoon aangeschaft met een verzekering, maar na een val was het scherm gebarsten. Na het opsturen van de telefoon voor reparatie ontving de klant deze na twee weken terug, maar ontdekte vervolgens dat het geluid tijdens het bellen niet goed was, wat voorheen niet het geval was.

Mijn Klacht:

Een nieuwe telefoon gekocht met deze verzekering erbij wel zo handig dacht ik.
Helaas viel mijn telefoon als snel en was mijn scherm gebarsten.
Meteen contact opgenomen met de verzekering ik kon mijn telefoon gaan opsturen wel niets ik alles even wissen met een backup na een paar dagen kreeg ik verzend sticker en heb ik heb opgestuurd de volgende dag kreeg ik eigenlijk meteen een mail dat hij was ontvangen en de dagen erop werd ik ook goed op de hoogte ge houden van de status en ontving ik hem eigenijk netjes na twee weken zoals was aangegeven dus na kleine 3 weken had ik fijn mijn mob. weer terug ik alles weer overgezet van mijn oude telefoon.kom ik er na 1 dag achter dat het geluid tijdens het bellen wel raar klinkt dit was voorheen niet stuk ik weet bellen ik kon hem weer op gaan sturen fijn dat ’t kan dit kan natuurijk gebeuren ik weet alles gewist met backup naar andere telefoon(waar ik niet mee kan bellen daarin kocht ik ook een nieuwe telefoon) waar ik nu ook niet mee kan bellen na een week ontving ik pas mijn labels dus zat nu al 4 weken zonder telefoon.
Ik hem opgestuurd maar hoorde verder niks ik maar weer eens gebeld na twee weken wachten en wisten niemand eigenlijk wat de status was van mijn mob. Ik had hier over gebeld als ze het hadden uitgezocht zouden ze me contacten ik weer gebeld en toen wisten ze het wel hij was net ingepakt en zou ik hem de volgende dag ontvangen dus nu inmiddels 7 weken zonder telefoon was ik zo blij dat ik hem weer had maar nu komt ’t nu had ik hem gelijk getest en leek hij gemaakt maar wat blijkt WEER OF NOG STEEDS KAPOT! Als ik hem heel zacht zet klinkt hij goed en als ik hem wat harder zet klinkt hij weer alsof hij is opgeblazen.
Nu moet ik ben zeker weer gaan opsturen weer alles overzetten op een andere telefoon wat ik niet mee kan bellen.
Dit kan toch niet.
Ik heb gevraagd of ze hem wilde testen voor ze hem terug stuurde met dit als resultaat.
Ik moet bereikbaar zijn voor mijn autistische zoon dat is natuurlijk voor iedereen zo dat hij of zij bereikbaar willen moeten zijn voor wie of wat dan ook kort ik ‘m nu echt weer gaan opsturen!!???
😞:-(

Gewenste Oplossing:

Een snelle oplossing zou fijn zijn

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Harmony Service Center over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Harmony Service Center in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Harmony Service Center een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Harmony Service Center

Heeft op 24 augustus 2021 om 13:43 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste Aisha Rietdijk,

Wij vinden dit een zeer vervelende situatie voor u en zullen dit ook opnemen met het reparatiecentrum hoe dit heeft kunnen gebeuren. Wij zullen er alles aan doen om dit in de toekomst te voorkomen.

Wij willen u vriendelijk verzoeken het toestel nog eenmalig op te sturen. Een collega van de klantenservice zal opnieuw een claim indienen en u zult hiervan verzend labels van ontvangen. Wij gaan er niet vanuit maar mocht om een of andere reden het toestel niet juist worden hersteld zullen wij samen met u naar een andere oplossing kijken.

Om u toch enigszins tegemoet te komen zullen wij het eigenrisico wat u u eerder heeft voldaan kwijtschelden.

Onze welgemeende excuses voor het ongemak.

Met vriendelijke groet,

Harmony

AishaM

Heeft op 27 oktober 2021 om 12:52 geantwoord

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Na 3 keer mijn telefoon opgestuurd te hebben geen ik hem eindelijk gemaakt terug gekregen en proberen ze het hier boven aangeboden kwijtgescholden bedrag weer af te schrijven belachelijk

Bericht van Harmony Service Center

4 jaren geleden - Beste AishaM, Bedankt voor je bericht. Wij hebben zoals afgesproken het eigen risico opnieuw kwijtgescholden. Excuses voor het ongemak. Met vriendelijke groet, Harmony

Alle klachten die gemeld zijn door AishaM
💡

Tip van onze consumentenexpert

Elektronische producten moeten voldoen aan de redelijke levensverwachting. Een duur product dat na een jaar kapotgaat? U heeft recht op reparatie of vervanging, ook buiten de fabrieksgarantie.

Bron: Wettelijke garantie (conformiteitseis)