Klacht: Slechte ervaring met HSC

Lex w op 08 maart 2019 over Harmony Service Center in de categorie Internetshops - Elektronica

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Harmony Service Center has resolved this complaint
Klacht opgelost op 11 maart 2019
Reactie van het bedrijf:

Beste Lex Witlox, Naar aanleiding van uw bericht hebben wij u dossier nagekeken. Als alle eerst willen wij benadrukken hoe vervelend wij het voor u vinden dat uw toestel niet direct juist is gerepareerd. Uit onze administratie kunnen wij opmaken...

Status Opgelost
Datum 8 maart 2019

Een klant van Harmony Service Center heeft herhaaldelijk problemen ervaren met de reparatie van zijn telefoon. Na het opsturen van de telefoon voor verschillende defecten, werden niet alle klachten verholpen, waardoor de klant genoodzaakt was om de telefoon meerdere keren opnieuw op te sturen. Uiteindelijk bleef de AUX-ingang defect, ondanks toezeggingen van voorrang bij de reparatie.

Mijn Klacht:

Mijn telefoon opgestuurd met de volgende 3 klachten:
– kapot scherm
– oplaadpunt defect
– AUX-ingang defect

Na 11 dagen mijn telefoon teruggekregen, scherm netjes gerapareerd, maar aan de overige klachten niets gedaan.
Nog steeds geen werkende telefoon dus.

Gebeld, opnieuw opgestuurd, en voorrang toegezegd gekregen zodat het minder lang zou duren.

Opgestuurd met de volgende 2 klachten:
– oplaadpunt defect
– AUX-ingang defect

Na 4 dagen mijn telefoon terug thuis ontvangen, waarna ik erachter kom dat de AUX-ingang nog stééds niet werkt.

Twijfelend er uberhaubt werk van te maken toch weer mijn telefoon opnieuw opgestuurd.

Opgestuurd met de volgende klacht:
– AUX-ingang defect

Er vanuit gaande dat het deze keer weer niet zo lang zou duren, heb ik deze keer nog eens 9 dagen(!) moeten wachten voordat ik mijn telefoon terug kreeg.

Tot slot, na 2 dagen gebruik, kom ik erachter dat mijn telefoon nog steeds zeer slecht contact maakt met de lader. (moet hem soms tot 5 keer opnieuw erin stoppen voor hij werkt naar behoren)

Al met al, bijna een maand mijn telefoon kwijt geweest, en nog steeds niet van mijn klachten af.

Ik baal hier erg van en wil andere mensen behoeden die wellicht met HSC in zee willen gaan.

Gewenste Oplossing:

Wanneer ik zorgvuldiger geholpen zou zijn.

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Harmony Service Center over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Harmony Service Center in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Harmony Service Center een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Harmony Service Center

Heeft op 11 maart 2019 om 13:58 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste Lex Witlox,

Naar aanleiding van uw bericht hebben wij u dossier nagekeken. Als alle eerst willen wij benadrukken hoe vervelend wij het voor u vinden dat uw toestel niet direct juist is gerepareerd.

Uit onze administratie kunnen wij opmaken dat bij de laatste reparatie de aansluiting is hersteld, het apparaat is gereinigd want er is door de reparateur stofvuil aangetroffen. Het toestel is getest en gecontroleerd.

Uiteraard nemen wij uw klacht serieus en willen daarom ook samen tot een oplossing komen. Is het misschien mogelijk dat de oplader die u gebruikt defect is? Of dat er mogelijk weer vuil enof stof in het oplaadpunt bevindt?

Mocht dit niet het geval zijn zullen wij uiteraard een andere oplossing aanbieden zodat u weer gebruik kan maken van een werkend toestel. U mag uw antwoord eventueel ook mailen naar [email protected]

Vertrouwend u voldoende te hebben geïnformeerd.

Met vriendelijke groet,

Team Customer Care
Harmony

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Elektronische producten moeten voldoen aan de redelijke levensverwachting. Een duur product dat na een jaar kapotgaat? U heeft recht op reparatie of vervanging, ook buiten de fabrieksgarantie.

Bron: Wettelijke garantie (conformiteitseis)