Klacht: BDS 277 defekt

Jamoor op 05 juli 2020 over Harman Kardon in de categorie Internetshops - Elektronica

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
✉ Harman Kardon has been notified of this complaint
⏳ Wacht op reactie
Status Open
Datum 5 juli 2020

Een klant meldt dat de Harman Kardon BDS 277 defect is geraakt, nadat het apparaat een onaangename geur begon te verspreiden. Vervolgens weigerde het apparaat aan te gaan en bleef het lampje rond de draaiknop uit.

Mijn Klacht:

HK BDS 277 begon raar misselijkmakend te stinken. Daarna ging hij niet meer aan. Het lampje rond de draaiknop bleef uit.

Gewenste Oplossing:

Hij is bij de Mediamarkt gekocht. Als zij hem voor een redelijk bedrag weer in orde maken, ben ik tevreden. Nog beter zou zijn als hij zo geconstrueerd was dat dit niet voorkomt. Zo’n storing geeft in ieder geval een hoop gedoe waar je niet op zit te wachten.

💡

Tip van onze consumentenexpert

Elektronische producten moeten voldoen aan de redelijke levensverwachting. Een duur product dat na een jaar kapotgaat? U heeft recht op reparatie of vervanging, ook buiten de fabrieksgarantie.

Bron: Wettelijke garantie (conformiteitseis)