Klacht: Het ruilen van een beschadigd artikel

len62mat op 04 december 2020 over Haco wonen en slapen in de categorie Internetshops - Interieur

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Haco wonen en slapen has been notified of this complaint
ā³ Wacht op reactie
Status Open
Datum 4 december 2020

Een klant heeft bij Haco Wonen en Slapen meubels gekocht, waaronder een salontafel die beschadigd bleek te zijn. Na herhaaldelijk contact over de ruil van de salontafel, kreeg de klant te horen dat hij deze zelf moest ophalen, ondanks eerdere toezeggingen over een levering, wat als onterecht en onprofessioneel werd ervaren.

Mijn Klacht:

Wij hebben bij Haco Heerlen een eettafel met stoelen, dressoir en salontafel gekocht,79 euro betaald om de meubels te bezorgen.Salontafel was beschadigd meteen gemeld en ook meteen een berichtje gekregen dat we een nieuwe kregen.
Een week of 8 erna zijn we nog een bankstel gaan kopen en meteen eens naar de salontafel gevraagd,ja hij was binnen en werd op Donderdag geruild,gewacht tot 17 uur maar geen nieuwe tafel,ik maar eens gebeld en het antwoord was echt schandalig, ja jammer ik moest me de tafel maar in Heerlen zelf komen halen want er was geen tijd om te ruilen,toen ik in de winkel stond om een bankstel te kopen ging het wel,toen het betaald was niet meer,niet erg netjes we hebben zoveel bij jullie gekocht en ook de bezorging kosten netjes betaald

Gewenste Oplossing:

ik zou het heel erg fijn vinden als het bankstel misschien gratis bezorgd kan worden en ik hier niet ook nog de bezorgkosten voor moet betalen

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Haco wonen en slapen

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Haco wonen en slapen nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door len62mat
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM