Klacht: Nautic vijverpomp 6000

jordy1996 op 14 maart 2012 over Groenrijk in de categorie Tuin

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Groenrijk
Categorie Tuin
Status Open
Datum 14 maart 2012

Een klant heeft drie jaar geleden een Nautic vijverpomp aangeschaft bij Groenrijk in Roosendaal, maar deze werkt niet meer na opslag in de garage. Zowel Groenrijk als de leverancier eisen de aankoopbon voor garantie, maar de klant heeft deze niet meer, waardoor er geen oplossing wordt geboden. De klant is teleurgesteld over de communicatie en het gebrek aan ondersteuning van Groenrijk.

Mijn Klacht:

Ik heb 3 jaar geleden een nautic vijverpomp geocht bij groenrijk in roosendaal.
De pomp wordt in het najaar droog en schoon opgeslagen in mijn garage.
Nu dat ik hem weer ingebruik wil stelen doet de pomp niets meer (de pomp heeft 7 jaar garantie), Zowel Groenrijk alswel de leerancier eisen de aankoopbon, zonder deze kan men geen garantie verlenen. Dit is nimmer vertelt bij de aankoop en na 3 jaar is zo”n bon ook onleesbaar. Telefonisch contact met Groenrijk Roosendaal geeft als oplossing dat men zonder bon niets kan doen en hun database voor het opzoeken van de aankoop is niet mogelijk,omdat deze maar 2 jaar beschikbaar is. Een medewerker roept op de achtergrond tegen de telefoniste van Groenrijk dat de pomp wel bevroren zal zijn geweest, zonder deze te hebben gezien. Groothandel HEJA BV te Born geeft aan dat er beroep moet worden gedaan op Groenrijk die ook niet helpt.
Ik ben in bezit van de originele verpakking van de pomp met barcode en prijslabel Groenrijk.

Gewenste Oplossing:

Oplossing in deze is dat men de 7 jaar garantie op deze pomp respecteert, ondanks dat een aankoopbon niet aanwezig is. De uiteindelijke leverancier HEJA is niet hoffelijk te willen bemiddelen over hun eigen producten.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM