Klacht: Scheur in band

Geen00 op 11 november 2022 over Grip500 in de categorie Auto Onderdelen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Grip500
Categorie Auto Onderdelen
Status Open
Datum 11 november 2022

Een klant heeft vier banden besteld, maar ontdekte pas later dat een van de banden een scheur vertoonde. Volgens een medewerker van Grip500 had de klant dit tijdens de levering moeten controleren, maar de banden waren geseald. De klant is teleurgesteld en heeft besloten niet meer bij Grip500 te bestellen.

Mijn Klacht:

4 banden besteld waarvan er een scheur zat in een van de banden volgens medewerker had ik dit moeten controleren tijdens levering. Banden zijn geseald dus ik kwam in de garage erachter dat er een scheur in zat. Grip500 kon niks betekenen voor mij, dit is ook de laatste keer dat ik daar bestel.

Gewenste Oplossing:

Geen

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Grip500

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Grip500 nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Geen00
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM