Klacht: Stopzetten lukt niet

Lotusfall op 27 oktober 2014 over Gratis-Condooms.nl in de categorie Zorghulpmiddelen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Zorghulpmiddelen
Status Open
Datum 27 oktober 2014

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik heb me aangemeld voor gratis-condooms.nl voor een proefpakket, heb gelukkig op tijd gelezen dat je dan vast zat aan een abonnement. Ik heb mijn rekeningnummer NIET doorgegeven, maar ik ben alsnog bang dat ze er op een of andere manier achter komen. Ik heb gemaild via het contactformulier dat ik geen gratis condooms wilde bestellen maar ik krijg maar geen reactie, wel dat de condooms zijn verzonden! Dit wil ik dus niet.

Gewenste Oplossing:

Mijn abonnement stop wordt gezet en het bedrijf niet aan mijn rekeningnummer komt om er alsnog geld vanaf te schrijven terwijl ik het nooit heb doorgegeven.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Gratis-Condooms.nl

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Gratis-Condooms.nl nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM