Klacht: Gratis condooms

SandervanSchuijlenborgh op 19 september 2014 over Gratis-Condooms.nl in de categorie Zorghulpmiddelen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Zorghulpmiddelen
Status Open
Datum 19 september 2014

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik heb eenmalig 10 condooms besteld, waarbij je 1,95 euro zou moeten betalen voor de verzending. Na een paar weken kreeg ik weer een pakket en nu heb ik er al een stuk of 40. Ik zit nu aan een abonnement van 12,95 vast voor elke keer! Ik kan ze niet bereiken en weet niet hoe ik dit moet stopzetten. Op internet lees ik overal van mensen dat ze dit ook niet kunnen stopzetten. Hoe moeten we nu hier vanaf komen? Iemand tips…?

Gewenste Oplossing:

Ik ben pas tevreden als ik geen condooms meer krijg! Ik heb nu er zoveel dat ik mijn hele vriendengroep blij maken kan!

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Gratis-Condooms.nl

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Gratis-Condooms.nl nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM