Klacht: updaten WhatsApp Windows Phone

Herm.x op 08 mei 2014 over Gogogy in de categorie Internet Diensten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
ā³ Wacht op reactie
Bedrijf Gogogy
Categorie Internet Diensten
Status Open
Datum 8 mei 2014

Een klant heeft per ongeluk een dienst geactiveerd waarbij een sms voor controle werd gestuurd, waarna bleek dat het 5 euro per week kostte. Na contact met Ziggo, dat niet op de hoogte was van deze kosten, heeft de klant advies gekregen om WhatsApp te benaderen en wacht nu op verdere ontwikkelingen. De klant vraagt zich af welke stappen nog meer ondernomen kunnen worden.

Mijn Klacht:

Achteraf misschien dom dat ik die heb aangeklikt , mijn nummer ingevuld, waarna een sms werd gestuurd voor controle , later stond vermeld dat het 5 euro per week koste .
Heb direct ziggo gebeld, daar was het niet bekent, hebben wel aantekeningen hier van gemaakt, en advies gegeven een bericht naar WhatsApp te sturen, dat inmiddels gedaan.
Nu afwachten, wat er gaat gebeuren.
Wat kan ik nog meer doen?

Gewenste Oplossing:

Dat er geen euro s van mijn rekening hiervoor worden afgehaald.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Gogogy

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Gogogy nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM