Klacht: ongewild aangemeld

chigo op 26 maart 2014 over Gogogy in de categorie Internet Diensten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Gogogy
Categorie Internet Diensten
Status Open
Datum 26 maart 2014

Linda Kruzen heeft een klacht ingediend tegen Gogogy, omdat zij ongewild is aangemeld voor een dienst na het ontvangen van een bericht via WhatsApp. Ze geeft aan dat ze hierdoor onterecht kosten van 5 euro in rekening zijn gebracht en beschouwt dit als oplichting, wat ze van plan is te melden bij verschillende instanties.

Mijn Klacht:

ik kreeg via wats app een berichtje dat ik moest opdaten dit doe je dan vervolgens gaat de telefoon tekeer als een gek met berichtjes en ben je al 5 euro armer die zijn al in rekening gebracht. ik ben het hier niet mee eens en wens dan ook niet te betalen voor iets wat ik niet heb gebruikt of ga gebruiken die is pure diefstal cq oplichting en ga dit dan ook door geven aan verschillende instanties.

groet,

linda kruzen

Gewenste Oplossing:

niet dus

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Gogogy

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Gogogy nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM