Klacht: snoeien heg Haaiplein

[email protected] op 07 augustus 2019 over Gemeente Almere in de categorie Overheid

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Overheid
Status Open
Datum 7 augustus 2019

Op 18 juni heeft de klager de gemeente Almere geïnformeerd over het niet snoeien van een heg op het Haaiplein. Ondanks een bevestiging van de gemeente dat het enige tijd kon duren, is de heg op 7 augustus nog steeds niet gesnoeid en groeit deze over de tuin van de klager, wat schade aan zijn planten veroorzaakt en het uitzicht op de Leeghwaterplas belemmert. De klager vraagt om het volledig verwijderen van de heg, aangezien hij al 11 jaar problemen ondervindt door deze situatie.

Mijn Klacht:

18 juni heb ik gemeld dat de heg nog steeds niet gesnoeid was.Bericht van de Gemeente gehad dat het wel even kon duren Nu is het 7 augustus en de heg is nog steeds niet gesnoeid en nu ruim een meter hoog. Net als vorig jaar groeien de takken naar binnen, mijn tuin in, over mijn struiken en planten, wat weer funest is voor mijn planten. Ook belemmerd het mij het mooie uitzicht op de Leeghwaterplas .Ik voel me opgesloten en zou graag zien dat de heg helemaal weggehaald wordt, aangezien ik eigenlijk al 11 jaar narigheid hiervan ondervind en nooit blijvend kan genieten van mijn uitzicht.

Gewenste Oplossing:

Ik ben pas tevreden als de heg geheel weggehaald wordt, zodat ik het hele jaar kan genieten van het uitzicht op de Leeghwaterplas.

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Gemeente Almere

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Gemeente Almere nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM