Klacht: Geluidsoverlast

L. Roelofs op 23 juni 2020 over Albert Heijn in de categorie Supermarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Supermarkten
Status Open
Datum 23 juni 2020

Er wordt geklaagd over geluidsoverlast veroorzaakt door het laden en lossen bij Albert Heijn, met name door het gooien van containers en het rijden met lege wagens. De chef van de supermarkt beweert dat er geluidsmetingen zijn uitgevoerd voordat de vergunning voor nieuwbouw werd afgegeven, maar de klager betwist dit, omdat er toen nog een laad- en lostunnel was. De geluidsoverlast vindt vaak plaats na 22.00 uur en de klager wijst op onvoldoende stalconplaten, waardoor containers over de klinkers rammelen.

Mijn Klacht:

Bij laden en lossen wordt er zeeer veel.geluid geproduceerd. Het gooien met containers in de lege wagens , klappen.met deuren enz.Rijden met de lege containers over de straat.
De chef vertelt dat de gem Deventer voordat de vergunning werd afgegeven( voor nieuwbouw) geluidsmetingen heeft gedaan.
Dit klopt echter niet. Want toen was er nog een laad en lostunnel. Bij de nieuwbouw is deze komen te vervallen
Deze situatie hebben zij dus nooit kunnen meten.
De geluidsoverlast vindt vaak nog plaats na 22.00 uur ’s avonds. En dan de hele dag door.
Ook t rammelen van de containers op de klinkers is niet om.aan te horen. Er liggen niet voldoende stalconplaten, dus gaan de containers over de straatstenen.
Bovendien meent de chef van AH dat wij weten , dat er geluidsoverlast is al we boven AH wonen
Echter in de voorgaande situatie was er een laad lostunnel !!! Nu niet meer.
Kan er aub wat aan gedaan worden.
Vr gr
A. ROELOFS

Betreft AH filiaal Karel de Groteplein Deventet

Gewenste Oplossing:

Graag aandacht schenken aan deze zaak, (of een laad en lostunnel bouwen.)
Met begrip van de chauffeurs en laders en lossers moet dit mogelijk zijn.
De containers niet met 10 stuks tegelijk in de wagen proberen te gooien. Dat wil.niet, ze zakken terug, dan moet t nog eens en dan weer met meer geluid. Steeds weer op de laadklep duwen met veel.geweld en ze dan in de wagen overal tegen aan laten kletsen, hoeft niet.

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Albert Heijn

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Albert Heijn nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door L. Roelofs
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De NVWA houdt toezicht op voedselveiligheid.

Bron: ConsuWijzer