Mijn Klacht:
Ik heb een ernstige klacht over de chauffeur die op de brabantliner vanuit Breda of Oosterhout naar Utrecht die vandaag (donderdag 05 oktober) om 15.28 uur de weg overstak bij de halte aan de Doornseweg in Nieuwendijk.
Ik kwam aanrijden op die Doornseweg en zag links de bus staan die voorrang gaf aan het verkeer. Waarschijnlijk vond de chauffeur dat hij te lang moest wachten, want toen ik vlakbij was stak hij zonder meer over. Ik moest vol in de remmen, met als gevolg dat boodschappen van de achterbank door de auto vlogen.
Deze actie is zwaar onverantwoord, want behalve mij en mijn echtgenote in de auto, bracht deze chauffeur ook zijn passagiers in ernstig gevaar. Op mijn toeteren reageerde hij met zwaaibewegingen.
Gewenste Oplossing:
Als dit serieus wordt opgepakt en de chauffeur op zijn domme en gevaarlijke rijgedrag wordt aangesproken.

