Klacht: Geen tv en internet

Adriaans1961 op 22 februari 2019 over Ziggo in de categorie Alles-in-1

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Ziggo
Categorie Alles-in-1
Status Open
Datum 22 februari 2019

Een klant van Ziggo ervaart al anderhalve maand problemen met internet en tv na het ontvangen van een nieuwe modem. Een monteur heeft vastgesteld dat er een breuk in de kabel buiten onder de weg is, maar er is tot nu toe geen oplossing geboden, ondanks dat de klant maandelijks 70 euro betaalt voor het abonnement. De klant vraagt zich af wat de volgende stappen kunnen zijn.

Mijn Klacht:

Anderhalve maand geleden een nieuwe modem gekregen en sinds dien geen internet en tv, heb Ziggo gebeld monteur geweest en alles door gemeten en kwam tot de conclusie dat er een breuk in de kabel zit buiten onder de weg.
Maar tot op heden gebeurt er niks,betaal elke maand mijn abonnement van 70 euro.
Wat kan ik doen.

Gewenste Oplossing:

Ik ben tevreden als het word opgelost anders ben ik genoot zaak het hoger op te zoeken.

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Ziggo

Reactie van de melder van de klacht

7 jaren geleden - Vandaag 3x gebeld en 3maal een ander persoon de laatste vertelde me dat ik mijn modem moest resetten. Gelul heb dat al meerdere keren gedaan. Dus nog geen internet en tv.

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Ziggo nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie