Klacht: Geen tot slecht internet sinds Januari 2017

MRMR op 07 maart 2017 over Tele2 in de categorie Alles-in-1

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Tele2
Categorie Alles-in-1
Status Open
Datum 7 maart 2017

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Sinds januari ervaar ik zeer slecht bereik van Tele2. Vele telefoontjes & internet werken niet meer naar behoren. Ik heb dit getest met andere providers en ervaar dan geen probleem. Na vele malen contact met tele2 helaas geen oplossing.

Ik word van Klantenservice naar dekkingsonderzoek naar klantenservice naar opzeggen gestuurd. Vervolgens stuurt opzeggen mij weer door naar klantenservice…..

Dekkingsonderzoek antwoord op geen mails behalve als ze kunnen zeggen dat ze onderzoeken niet in behandelingen nemen… erg jammer.

Mijn nummer migreren met behoud van abonnement kan niet en ze willen uberhaubt geen andere oplossing bieden, behalve dan wacht nog maar.

Gewenste Oplossing:

Zodra mijn contract is ontbonden ofwel mijn diensten verbeterd zijn en de "vriendelijke" maar helaas beslissing onbevoegde klantenservice wel service kan bieden door klanten te mogen helpen in plaats van steeds maar door te verwijzen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Tele2

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Tele2 nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie