Mijn Klacht:
Beste,
Ik, als een zeer regelmatige en toegewijde Basicfit klant, vind dat ik een stuk van de fitness waarvoor ik betaal, niet krijg.
Ik ga fitnessen bij Basic Fit Sint-Niklaas( August de Boeckstraat) en sinds onlangs is de zaal waar de groepslessen gehouden worden én waar al het materiaal zich bevindt dat ik het meest nodig heb, ontoegankelijk (behalve tijdens de groepslessen). Ik vind dit niet kunnen.
Toen ik ernaar vroeg aan de balie, kreeg ik als uitleg “omdat er incidenten waren waarbij dingen kapot gemaakt zijn”. Sorry, maar hier heb ik weinig mee te maken. Ik heb een volwaardig abonnement, die ik in 1 keer betaald heb voor heel het jaar, en ik verwacht dat ik alles eruit moet halen wat ik kan. En ik heb toegang nodig tot de verschillende gewichten, bars om de gewichten aan te hangen, oefenrekkers, spiegels, e.d. Dit is een belangrijk deel van mijn work out. Ja, ik weet dat er gewichten ter beschikking zijn in de krachttraining zone, maar ik voel mij niet op mijn gemak als de vrouw tussen al de mannen die daar (met veel) trainen. Ik kan dit ook niet verplicht worden als ik dat niet wil, dit is vrouwonvriendelijk!
Het alternatief is dat ik de (variërende) gewichten (ong. 20 kg) helemaal naar de stretch ruimte zou moeten sleuren (aan de overkant van het gebouw), en dat is ook absurd.
Ik betaal voor all-in, en ik verwacht dus ook een all-in. En dat er iemand anders een keer voor een probleem gezorgd heeft, is geen reden om andere klanten te straffen. Desnoods moeten er maar camera’s geïnstalleerd worden, maar de toegang ontzeggen tot een belangrijk deel van de workout materiaal is ongehoord.
Ik ben ook klant geweest bij andere fitness zaken, en ik heb dit nog nooit meegemaakt. Ik haal verrevan alles uit mijn abonnement dat ik zou willen, dit is oneerlijk.
Ik hoop dat jullie hier gehoor aan kunnen geven, en liefst zo snel mogelijk.
Alvast bedankt,
Mvg,
Irina S.
Gewenste Oplossing:
Netheid, verliching, positionering van de club.

