Klacht: Geen terugbetaling na niet-levering van boeket

klagera1726b6d op 05 augustus 2026 over Euroflorist in de categorie Bloemen

Euroflorist klantenservice

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Categorie Bloemen
Status Open
Datum 5 augustus 2026

Een klant heeft op 15 juli een boeket besteld en betaald bij Euroflorist, maar de levering heeft niet plaatsgevonden. Ondanks de belofte van een terugbetaling binnen vijf dagen, heeft de klant tot nu toe geen geld terugontvangen en is teleurgesteld over de lange wachttijd.

Mijn Klacht:

Op 15 juli heb ik een boeket besteld en betaald bij Euroflorist. Helaas kon het boeket niet geleverd worden, maar ik heb tot op heden geen terugbetaling ontvangen. Er zou binnen 5 dagen terugbetaald worden, maar dit is nog niet gebeurd. Ik vind het zeer teleurstellend dat ik nu al zo lang moet wachten op mijn geld.

Gewenste Oplossing:

Ik verzoek om een onmiddellijke terugbetaling van het bedrag dat ik heb betaald voor het niet geleverde boeket.

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 maanden geleden - Er is een nieuwe brief gegenereerd voor de klacht over Euroflorist

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM