Klacht: Geen terugbetaling

J.daneeee op 08 januari 2021 over Parfum-klik.nl in de categorie Internetshops - Parfumerie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Status Open
Datum 8 januari 2021

Een klant van Parfum-klik.nl heeft een terugbetaling aangevraagd, maar na negen dagen heeft hij nog steeds geen bedrag ontvangen. Volgens het bedrijf is de terugbetaling wel gedaan, maar de klant kan dit niet bevestigen, aangezien zijn bank geen transactie heeft geregistreerd.

Mijn Klacht:

Terugbetaling aangevraagd na 9 dagen nog niks is volgens hun overgemaakt maar zelfs mijn bank ziet het niet bestelling 4235587

Gewenste Oplossing:

Geld terug

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Parfum-klik.nl

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Parfum-klik.nl nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door J.daneeee
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM