Klacht: geen post ontvangen, toch betalen.

maria.groothuis op 16 augustus 2013 over PostNL in de categorie Koeriersbedrijven en post

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
PostNL has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Bedrijf PostNL
Status Open
Datum 16 augustus 2013

Een klant van PostNL heeft een klacht ingediend omdat hij een kaart ontving met de mededeling dat hij € 2,40 moest betalen voor onvoldoende gefrankeerde post. De klant kon echter niet achterhalen om welk stuk post het ging, omdat de informatie op de website niet te vinden was.

Mijn Klacht:

Ik kreeg een kaart waarop vermeld stond dat ik euro 2,40 moet betalen omdat ik onvoldoende gefrankeerde post zou hebben ontvangen. Om te kijken om welk stuk het gaat, wordt verwezen naar de website. Dat lukt niet: niet te vinden.

Gewenste Oplossing:

Geen post ontvangen, dan ook niet betalen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar PostNL over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb PostNL een herinnering gestuurd dat deze klacht nog niet in behandeling is genomen.

Bericht van

12 jaren geleden - Het spijt ons dat wij bovenstaande reactie hebben aangetroffen op deze website. Wij nemen klachten zeer serieus en wij willen graag weten of wij iets voor u kunnen betekenen. Wilt u met ons contact opnemen via Twitter @PostNL, Facebook.com/PostNL of kijk op onze website www.postnl.nl. Hier vindt u ook de overige contactgegevens van onze klantenservice.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als uw pakket niet aankomt, is de verkoper verantwoordelijk — niet de bezorgdienst. U heeft recht op een nieuw product of volledige terugbetaling.

Bron: ConsuWijzer / ACM