Klacht: Geen online bestelling EN geen proactieve communicatie!

inrwhouben op 26 oktober 2019 over Albert Heijn in de categorie Supermarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 6.0/10 ★★★☆☆
Categorie Supermarkten
Status Open
Datum 26 oktober 2019

Een klant van Albert Heijn is teleurgesteld over een online bestelling die niet is geleverd vanwege een storing in het distributiecentrum. Er was geen proactieve communicatie, zoals sms of e-mail, waardoor de klant niet op de hoogte was van de situatie. Na een lange wachttijd bij de klantenservice voelt de klant zich gefrustreerd en overweegt om het aanbevelen van de online service te staken.

Mijn Klacht:

Normaal heel tevreden maar nu met stomheid geslagen. Online bestelling geplaatst. Schijnt storing te zijn binnen distributiecentrum. Kan gebeuren, maar verschrikkelijk slecht incidentmanager. Geen sms, geen mail (zou gestuurd zijn, maar niks gekregen), geen melding in IVR. Gevolg dat bezoek voor de deur staat en ik geeneens een glas spa rood heb.

Half uur bij de klantenservice in de wacht gestaan. In die tijd had ik nog boodschappen kunnen doen, maar lukt nu niet meer. Adviseer mijn klanten ook om online boodschappen te doen via AH partnerprogramma, maar bij dit soort gepruts kan ik hier mogelijk beter mee stoppen

Gewenste Oplossing:

schadeloosstelling en beter incidentmanagement (kan nu bij avondwinkel gaan shoppen, 2 x zo duur)

Beoordeling 6/10 star-3 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Albert Heijn

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Albert Heijn nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door inrwhouben
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De NVWA houdt toezicht op voedselveiligheid.

Bron: ConsuWijzer