Klacht: geen krant ontvangen

[email protected] op 27 maart 2015 over Telegraaf in de categorie Kranten - Landelijk

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 27 maart 2015
Reactie van het bedrijf:

Beste mevrouw Schallenberg, Bedankt voor uw bericht waarin u aangeeft dat u De Telegraaf vandaag niet ontvangen heeft. Wij vinden het vervelend te vernemen dat de bezorging van De Telegraaf niet op orde is. Onze excuses hiervoor. Uw bezorgklacht hebben...

Bedrijf Telegraaf
Status Opgelost
Datum 27 maart 2015

Een klant heeft gemeld dat zij op een bepaalde dag geen exemplaar van de Telegraaf hebben ontvangen. Deze klacht is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

We hebben vandaag geen telegraaf ontvangen

Gewenste Oplossing:

Als we hem nog kregen ofdat wij een dag langer zouden krijgen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Telegraaf in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Telegraaf een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Telegraaf

Heeft op 27 maart 2015 om 15:57 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste mevrouw Schallenberg,

Bedankt voor uw bericht waarin u aangeeft dat u De Telegraaf vandaag niet ontvangen heeft.

Wij vinden het vervelend te vernemen dat de bezorging van De Telegraaf niet op orde is. Onze excuses hiervoor.

Uw bezorgklacht hebben wij geregistreerd en aan onze bezorgdienst doorgegeven. Wij zullen erop toezien dat de kwaliteit van de bezorging verbetert. Indien dit niet het geval is dan vernemen wij dit graag van u zodat wij verdere actie kunnen ondernemen.

Helaas is het niet meer mogelijk om De Telegraaf na te leveren wanneer deze 's ochtends niet bezorgd is. De reden hiervoor is dat nabezorging van De Telegraaf sinds september 2013 in zijn geheel is komen te vervallen waardoor dit ook niet meer kan worden aangevraagd.

Uiteraard compenseren wij u wel voor de krant die u vanmorgen niet ontvangen heeft. Ter compensatie hiervoor hebben wij de looptijd van uw tijdelijke abonnement met een dag verlengd, zodat u het aantal kranten ontvangt waar u voor betaald heeft.

Daarnaast zenden wij de bijlage Vrouw die vanmorgen bij de krant zat per post toe. Deze ontvangt u binnen enkele dagen alsnog bij u thuis. U kunt erop vertrouwen dat de bezorging van De Telegraaf in het vervolg weer op de correcte wijze plaatsvindt.

Mocht u nog vragen hebben, dan vernemen wij dit graag van u.

Met vriendelijke groet,

De Telegraaf

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM