Klacht: Geen korting ontvangen en onvriendelijke behandeling

klagerf1704878 op 28 juli 2026 over Lidl in de categorie Supermarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Lidl
Categorie Supermarkten
Status Open
Datum 28 juli 2026

Tijdens een bezoek aan Lidl ontving de klager geen korting van €5,00, terwijl hij daar recht op had. Daarnaast ervoer hij een onvriendelijke behandeling door het personeel, wat hem als 82-jarige extra teleurstelde, vooral na een besteding van €216,00.

Mijn Klacht:

Tijdens mijn recente bezoek aan Lidl heb ik geen korting ontvangen, ondanks dat ik recht had op een korting van €5,00. Bovendien werd ik zeer onvriendelijk behandeld door het personeel. Als 82-jarige vind ik het lastig om met dergelijke situaties om te gaan. Het is teleurstellend dat ik me zo slecht behandeld voel, vooral omdat ik al een aanzienlijk bedrag van €216,00 had besteed. Jammer genoeg zou ik, als ik niet had betaald, alles hebben laten staan.

Gewenste Oplossing:

Ik verzoek om de korting van €5,00 die ik rechtmatig had moeten ontvangen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

41 minuten geleden - Er is een nieuwe brief gegenereerd voor de klacht over Lidl
Download hier uw brief

Bericht van Robin van Klacht.nl

41 minuten geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Lidl

Alle klachten die gemeld zijn door klagerf1704878
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De NVWA houdt toezicht op voedselveiligheid.

Bron: ConsuWijzer