Klacht: Bij nood geen hulp!

Gert Jan hanekamp op 16 maart 2020 over Geen idee in de categorie Algemeen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Geen idee
Categorie Algemeen
Status Open
Datum 16 maart 2020

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Zij voldoen niet aan de bijzondere vlucht voorwaarden onder nr 3-3.2
Wil je ze telefonisch informeren kom je in de wacht die na 15 min word onderbroken. Wij hebben het na 112 het opgegeven. Ook een e-mail wordt niet beantwoord. Ze hebben ons tot nu toe in kou laten zitten. Na een gecancelde vlucht door de maatschappij op AirPort zelf. Dit had schipholtickets ons onder voorwaarde 3 3.2 moeten laten weten, met een nieuwe vlucht! Snel met e-mails voor boekingen en betalingen! Daarna zijn ze weg! Geen geld terug tot nu toe.en extra dagen hotel om veel dingen te moeten regelen wat veel stress heeft veroorzaakt bij ons en anderen.

Gewenste Oplossing:

Een excuses, geld terug en ook de extra gemaakte kosten terug.

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Geen idee

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Geen idee nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Gert Jan hanekamp
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM