Klacht: Geen hulp via klantenservice

Kim_1992 op 15 september 2019 over Holidaycars in de categorie Autoverhuur

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Holidaycars has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Categorie Autoverhuur
Status Open
Datum 15 september 2019

Tijdens hun vakantie had een klant van Holidaycars een vraag en probeerde contact op te nemen met de klantenservice. Na 45 minuten in de wacht te hebben gestaan, werd de verbinding verbroken zonder dat de klant geholpen was, wat leidde tot ontevredenheid over de geboden service. De klant vond het niet klantvriendelijk dat er geen assistentie werd verleend na zo'n lange wachttijd.

Mijn Klacht:

Wij hadden voor 10 dagen een auto gehuurd via Holidaycars. Alles was goed geregeld en we waren ook zeer tevreden over de auto en de afhandeling op voorhand. Echter wilde wij tijdens onze vakantie contact opnemen met holidaycars vanwege een vraag die wij hadden. Wij hebben toen gebeld en stonden eerste 45 minuten in de wacht, vervolgens werd er aangegeven dat we de eerstvolgende waren die geholpen ging worden. Net een minuut later horen we ineens alle agents zijn momenteel druk en de verbinding werd verbroken. Dit vind ik geen klantvriendelijkheid! Dat we lang moeten wachten is al niet ok, maar we zaten in de auto dus dat maakte nog niet veel uit. Maar wel dat vervolgens de verbinding werd verbroken na 45 min wachten. We hebben uiteindelijk toen het antwoord zelf kunnen vinden.

Gewenste Oplossing:

Ik ben tevreden wanneer holidaycars goed kan uitleggen waardoor dit komt.

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Holidaycars over deze klacht.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM