Klacht: Annulering binnen 1 uur gedaan maar krijg mijn geld voor de verzekering niet terug

Jody Kammeraad op 18 januari 2023 over Holidaycars in de categorie Autoverhuur

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Holidaycars has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Categorie Autoverhuur
Status Open
Datum 18 januari 2023

Een klant heeft op 15 januari een autohuur geboekt bij Holidaycars, inclusief een optionele verzekering van €102,31. Na binnen een uur de reservering te annuleren, verzoekt de klant om teruggave van het verzekeringsbedrag, maar ontvangt te horen dat dit niet mogelijk is.

Mijn Klacht:

Zondag 15 januari een boeking gedaan bij Holidaycars voor een auto huur in Juni / Juli 2023.
Hierbij heb ik ook een extra verzekering afgesloten een NoRisk Warranty Plus verzekering. Extra verzekering is overigens niet verplicht. De verzekering van €102,31 moest ik direct afrekenen wat ik ook heb gedaan. Uiteindelijk heb ik toch binnen 1 uur besloten mijn auto niet te huren bij Holidaycars. Ik had er geen goed gevoel bij en na het lezen van de reviews van Holidycars en de partij waar zij de auto huren heb ik besloten mijn reservering te annuleren. Jammer genoeg heb ik niet vooraf wat meer research gedaan.
Ik heb Holidaycars direct gemaild dat ik mijn reservering heb geannuleerd en dat ik graag het bedrag voor de verzekering terug zie op mijn rekening. Nu krijg ik als antwoord omdat ik niet heb gekozen voor een annuleringsverzekering ik geen recht heb op teruggave van mijn geld.

– Ik heb zo snel geannuleerd dat ze de reservering bij de verhuurmaatschappij nog niet eens hadden gedaan.
– Ze hoeven nu geen verzekering af te sluiten op deze auto omdat reservering is geannuleerd. Ze verschuilen zich achter kleine lettertjes wat in mijn ogen niet terecht is.

Gewenste Oplossing:

Ik wil graag het bedrag van €102,31 voor de verzekering waar geen gebruik van wordt gemaakt terug op mijn rekening.

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Holidaycars over deze klacht.

Alle klachten die gemeld zijn door Jody Kammeraad
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM