Klacht: Geen geld of waardebon bij terug gave schoenen

Dvh1975 op 21 december 2017 over Axi Schoen in de categorie Schoenenwinkels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 3.0/10 ★★☆☆☆
Bedrijf Axi Schoen
Categorie Schoenenwinkels
Status Open
Datum 21 december 2017

Een klant van Axi Schoen ervaart problemen bij het retourneren van schoenen. Ondanks de wettelijke termijn van 30 dagen voor terugbetaling, ontving zijn dochter geen geld of waardebon, wat leidde tot frustratie over de behandeling en de naleving van de regels door het bedrijf.

Mijn Klacht:

Mijn dochter probeerde de schoenen terug te brengen maar dit was lastig, binnen 8 dagen geen geld terug oké , maar binnen de 30 wettelijke dagen op zicht dus wat krijgt ze terug voor haar schoenen . Beetje triest, klein meisje wegsturen en zeggen dat er niets kan we hebben ook nog regels in Nederland daar moet ook Axi schoenen zich aan houden

Gewenste Oplossing:

Geld terug

Beoordeling 3/10 star-2 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Axi Schoen

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Axi Schoen nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM