Mijn Klacht:
Ik heb afgelopen zondag een stofzuiger van samsung aangeschaft. De reden dat ik voor deze stofzuiger heb gekozen is dat dit een promotiemodel in de maand augustus en ik dan 50 euro retour zou krijgen.
Van te voren de voorwaarden doorgelezen en er staat dat ik de aankoopbon en officiële streepjecode moet opsturen. Teven staat er een kopje met Winkels waar ze o.a. Te koop zijn.
Vervolgens besteld bij bestekeus.nl en de volgende dag in huis.
Stofzuiger getest (goed) en de codes uit de doos geknipt. Klaar om mijn deelnameformulier in te vullen. Actiemodel klopt, streepjescode klopt, maar kan helaas de webwinkel niet aanbinken in het menu.
Samsung gebeld en na een aantal keer in de wacht gezet te zijn, komt de mededeling dat deze winkel niet mee doet aan de actie en ik mijn geld niet terugkrijg!
Ik vind de actie erg misleidend omdat niet duidelijk is dat je het bij een bepaalde winkel moet kopen! Zonder de actie had ik deze stofzuiger nooit gekocht!
Gewenste Oplossing:
Als ik alsnog 50 euro retour ontvang!

