Mijn Klacht:
Bij één zeer luxe hotel (4 sterren) tijdens de 28 daagse rondreis Zuid-Afrika voor 1 overnachting zijn de bedden zeer slecht.
Laatste hotel in Kaapstad (Fountains) was qua eten middelmatig. Je moet er op aandringen dat je a la carte wilt eten en dan is het nog zo dat je problemen krijgt en de manager moet inschakelen.
Te ver afgelegen accommodaties, zodat er ’s avond niets gedaan kan worden.
Eén (optionele) excursie: Stellenbosch. Deze is het geld niet waard. Hapjes en drankjes stellen niets voor. Advies: Schrappen.
Gewenste Oplossing:
Het lijkt me dat de hotels wat meer in de bewoonde wereld moeten zijn, zodat er 's avond meer gedaan kan worden. Als je a la cart wilt eten moet dat kunnen. Beter naar de ligging van de accommodaties en de uitvoering van optionele excursies kijken. Excursie Stellenbosch kunnen jullie beter schrappen
