Klacht: Folders

Jy op 27 januari 2020 over Spotta in de categorie Reclame

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Spotta has resolved this complaint
Klacht opgelost op 28 januari 2020
Reactie van het bedrijf:

Beste heermevrouw, Bedankt voor je bericht. Als echte folderfans begrijpen wij als geen ander dat je graag iedere week voordeel wilt spotten. Als eerste checken we graag of je bij ons aan het juiste adres bent. In ons folderpakket vind...

Klanttevredenheid: 2.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Spotta
Categorie Reclame
Status Opgelost
Datum 27 januari 2020

Een inwoner van Roermond in de wijk Hoogvonderen heeft aangegeven sinds begin januari geen folders meer te ontvangen. De klager vraagt zich af of de bezorging is stopgezet of dat er sprake is van een slechte organisatie. Daarnaast wordt er opgemerkt dat dit niet de eerste klacht is en dat het belangrijk is dat deze serieus wordt genomen.

Mijn Klacht:

Ik woon in Roermond in de wijk hoogvonderen. Van af begin jan hebb wij geen folders gehad.Was is de bedoeling krijgen wij die niet meer of is het slecht geregeld. Het is al de zoveelste klach die bij jullie word neer gelegd. Het zou fijn zijn als jullie de klachten serieus nemen.

Gewenste Oplossing:

Als het op gelost is.

Beoordeling 2/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Spotta over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Spotta in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Spotta een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Spotta

Heeft op 28 januari 2020 om 12:27 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste heermevrouw,

Bedankt voor je bericht. Als echte folderfans begrijpen wij als geen ander dat je graag iedere week voordeel wilt spotten. Als eerste checken we graag of je bij ons aan het juiste adres bent.

In ons folderpakket vind je folders van onder andere Aldi, Lidl, Gamma en Hema. Klopt het dat je deze niet hebt ontvangen? Dan horen wij het graag met een reactie op deze mail.

Mis je het folderpakket met folders van Albert Heijn, Etos, Trekpleister? Dan kun je dit doorgeven bij de betreffende winkels.

Tip
In de tussentijd hoef je geen aanbiedingen te missen. Op Spotta.nl of via de Spotta app vind je de folders van alle populaire winkels in Nederland. Je kan je ook aanmelden op Folderkiezer.nl, je ontvangt dan een door jou samengesteld folderpakket op vrijdag of zaterdag via PostNL.

Tot slot
Ik vertrouw erop dat alles duidelijk is en dat je in de tussentijd veel plezier beleeft aan de digitale
folders. Mail gerust als je nog vragen hebt. Je kunt ons bereiken via spotta.nlklantenservice.

Een fijne dag en dank voor je geduld.

Met vriendelijke groet,
Klantenservice Spotta

Reactie van de melder van de klacht Jy

6 jaren geleden - De folders van boven genoemde firma's heb ik niet ontvangen

Alle klachten die gemeld zijn door Jy
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM