Klacht: Folder producten

Sylvana Voets op 07 oktober 2018 over Dirk van den Broek in de categorie Supermarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Dirk van den Broek has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Categorie Supermarkten
Status Open
Datum 7 oktober 2018

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik wil beginnen door te zeggen dat ik altijd fijn boodschappen doe bij jullie.
Maar de laatste tijd baal ik steeds vaker als ik bij jullie kom voor mijn boodschappen.
Zelf woon ik in Zevenbergen en rij dus naar etten-leur toe voor mijn boodschappen. Dit doe ik graag omdat jullie heel vaak goede aanbiedingen hebben. Maar het gebeurt de laatste tijd heel vaak dat er gewoon tegen mij gezegd wordt dat alles op is. En dat ik dus eigenlijk voor niks op en neer ben komen rijden.
Is dit 1 keer hoor je mij echt niet klagen, maar het is nu bijna elke keer als ik kom en daar baal ik enorm van.
met pampers, coca cola, wasmiddel, kattenvoer, fuze tea en deze week was het de aanbieding van het robijn wasmiddel zwitsal variant 4 voor 10 euro.. bij elke aanbieding die ik nu opschrijf is het keer op keer op en dat vind ik raar. Er wordt dan ook niet meegedacht voor een oplossing wat ik erg jammer vindt.. Als er een aanbieding is moet er gewoon genoeg voorraad zijn en kan het niet zo zijn dat mensen elke keer mispakken.. ik hoop dat jullie hier iets aan kunnen doen, anders houdt het voor mij echt op met bodschappen doen bij jullie.

Gewenste Oplossing:

Als het voorkomen wordt dat ik keer op keer mispak bij de booschappen waar ik voor kom.. En als dit zo is dat ze iets verzinnen waardoor ik het alsnog voor die prijs kan komen halen.

Hopelijk hebben jullie een toepasselijke oplossing om mij nog als tevreden klant te behouden

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Dirk van den Broek over deze klacht.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De NVWA houdt toezicht op voedselveiligheid.

Bron: ConsuWijzer