Klacht: Incasso

Pahladsingh op 01 maart 2017 over Flanderijn en van Eck in de categorie Deurwaarders

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
✉ Flanderijn en van Eck has been notified of this complaint
⏳ Wacht op reactie
Categorie Deurwaarders
Status Open
Datum 1 maart 2017

Een consument heeft een klacht ingediend tegen Flanderijn en van Eck, omdat het incassobureau incassokosten in rekening brengt, terwijl de betaling al vóór de ingebrekestelling was voldaan. Volgens de klager zijn er hierdoor geen kosten gemaakt die verhaald kunnen worden.

Mijn Klacht:

Dit incassobureau rekent vrolijk incassokosten, terwijl de betaling reeds voor de ingebrekestellig is gedaan. Er zijn derhalve ook geen kosten gemaakt.

Gewenste Oplossing:

Als het incassobureau zich houdt aan de regels en geen kosten in rekening brengt die niet gemaakt zijn.

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Flanderijn en van Eck over deze klacht.

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM