Klacht: Ledenpas niet ingeleverd

JoostLC3 op 14 augustus 2014 over fit for free in de categorie Sportclub/-school

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 25 maart 2015
Reactie van het bedrijf:

Wij nemen elke klacht serieus en zijn daarom naast vragen gericht aan onze klantenservice per 1-1-2015 gestart om ook klachten op Klacht.nl in behandeling te nemen. Tegelijkertijd zien ook wij dat er klachten uit het verleden zijn die reeds zijn...

Categorie Sportclub/-school
Status Opgelost
Datum 14 augustus 2014

Een voormalig lid van Fit for Free heeft in 2012 zijn lidmaatschap opgezegd en alle bijbehorende spullen ingeleverd. In augustus 2014 ontving hij echter brieven over een betalingsachterstand op een oud adres, ondanks dat hij dacht dat alles was afgewikkeld. Hij ervaart de klantenservice als zeer slecht en voelt zich onterecht aangesproken voor een betaling die hij niet zou moeten doen.

Mijn Klacht:

vanaf 19 november 2012 ben ik uitgeschreven bij Fit for Free. Ik heb alle spullen van het pasje tot de tas ingeleverd en ik dacht dat daarmee het hoofdstuk gesloten was.

Maar dan 11 augustus 2014… Nadat ik terug kom van mijn vakantie liggen er 2 brieven, 1 met een betalingsachterstand en het verzoek tot betaling binnen 14 dagen, en 1 brief van 2 weken daarna met een verhoging. Ook nog eens op een adres waar ik niet eens meer woonachtig ben! ik maak waarschijnlijk geen schijn van kans, want na 17 minuten in de wacht te hebben gestaan met de klantenservice heb ik nog nooit van mijn hele leven zo’n verschrikkelijke service gehad aan de lijn. eindresultaat, deze coulance krijg je van ons, maar dit moet je betalen. WAAR moet ik dan voor betalen? u heeft uw pasje nooit ingeleverd…. Dit heb ik natuurlijk wel gedaan!

Ik wilde mij uitschrijven bij deze sportschool maar moest voor een heel jaar betalen, dit gedaan te hebben was ik uiteindelijk op 19 november 2012 geen lid meer. blijkt nu dat ik een bewijs moet laten zien dat ik die pas heb ingeleverd, euhm… het is 2 jaar geleden! ik heb dat bewijs niet meer……..

Dus ik zit nu met:

-2 jaar aan abonnementsgeld van een pasje wat ik volgens hun niet heb ingeleverd en ikzelf die het niet meer kan bewijzen.
– Incassokosten die tijdens mijn vakantie geheven zijn
– een behoorlijke brok frustratie.

Gewenste Oplossing:

een oplossing die mij geen extra geld kost en geen enkele band/relatie meer met Fit for Free.

Ik heb Fit for Free maanden gespekt omdat een abonnement alleen per heel jaar te annuleren is.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over fit for free

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door fit for free in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat fit for free een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

fit for free

Heeft op 25 maart 2015 om 10:56 geantwoord

Geboden Oplossing:

Wij nemen elke klacht serieus en zijn daarom naast vragen gericht aan onze klantenservice per 1-1-2015 gestart om ook klachten op Klacht.nl in behandeling te nemen. Tegelijkertijd zien ook wij dat er klachten uit het verleden zijn die reeds zijn afgehandeld echter niet via Klacht.nl. Mocht je over deze klacht nog vragen hebben, mail dan naar [email protected] en we nemen spoedig contact met je op!

Met vriendelijke groet,

Het Webcare team van Fit For Free.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM