Mijn Klacht:
Een jaar geleden via fietsplan een Cortina e-nite aangeschaft. Deze wordt al kapot aangeleverd. Verschillende onderdelen zijn te strak aangedraaid en daardoor kapot gegaan, andere onderdelen zijn al zo doorgedraaid dat de fiets qua maat niet meer te verstellen is. Bij het maken van afspraken is een elektrische leenfiets niet mogelijk om te reserveren of vooraf in te plannen. Na een paar weken gebruik, maak ik melding dat de accu het niet goed doet. Fiets heeft vervolgens verschillende weken daar gestaan, waarna ze me belde dat ze het niet konden vinden en ik maar terug moet komen als hij het weer doet. Een afspraak voor onderhoud is niet tot nauwelijks te krijgen met een elektrische leenfiets tijdens reparatie zodat ik die afspraak meerdere keren heb moeten verplaatsen.
Van het weekend is de accu weer kapot gegaan, zoals vorige keer gemeld. Geprobeerd met de klantenservice tot een oplossing te komen, daar het probleem door een lokale fietsenmaker tijdelijk verholpen werd voor het weekend en aangaf dat ik terug moest omdat hij zo kon zien wat er stuk was was en dit binnen garantie viel. Klantenservice geeft aan dat ik over een maand geholpen kan worden als ik geluk heb, dan moet ik maar bellen of er een elektrische leenfiets is. als ik aangeef dat ik er echt 1 nodig heb, kan hij mij verder niet helpen. Nu zit ik dus met een kapotte fiets en geen service vanuit de fiets voordeel shop.
Gewenste Oplossing:
Een gemaakte fiets, een elektrische leenfiets tijdens reparatie periode en een leuk aanbod voor al het leed dat ik met deze fiets gehad heb. Ik zou er nu graag eens plezier van wollen hebben

