Mijn Klacht:
in jan kreeg ik een factuur aanmaning van 2007 bedrag 44,87………..constentie, de incasso buro, zou dit te weinig hebben overgemaakt? Contentia gemaild geen reactie, bon prix gebeld, vonden het raar de medewerker en zou het nakijken. Ik moet het betalen, en elke keer nu een aanmaning met 10 euro erbij, omdat ik niet schijn te reageren op de aanmaningen???. dus heb ik via mijn account gekeken, wat ik open heb staan en besteld staat niks vermeld. dus weer gemaild met bonprix………….nee ik heb besteld toen en moet het betalen. dus een factuur opgevraagd, dit wilde ze niet doen, na veel dreigen met juridische instanties, toch ontvangen via de mail……..maar ik heb dit helemaal nooit bestel/ontvangen, de maten klopt niet, en ook het kleding soort niet. Dus nu hoor ik niks meer ja aanmaning na aanmaning met geld erop, en ze willen ook niet het dossier nummer geven van het incasso????? als ik google vind ik ook dit soort verhalen, met hetzelfde bedrag en het verhaal /contentia.
Ik weet ook dat consument facturen verjaren na twee jaar! dus is dit onjuist hoe zij handelen.
Gewenste Oplossing:
Als de rekening word kwijtgescholden en de waarheid achter deze factuur word uitgezocht, vooral omdat dit niet voor mij was deze artikelen.
En dat ze toegeven dat ze fout zitten, dit kan gebeuren, maar ik ga dit niet betalen
Ik heb ook nog nooit post ontvangen van Contentia, anders had ik dit uiteraard serieus genomen, heb in schuldhulp gezeten, en pak dit altijd aan...dit wil ik niet meer meemaken. oplossen dus

