Klacht: Fa-med weigert een correct nota te sturen

KarinHamel op 03 juli 2013 over Fa-Med B.V. in de categorie Betalingsdiensten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Fa-Med B.V. has resolved this complaint
✅ Klacht opgelost op 6 augustus 2013
Categorie Betalingsdiensten
Status Opgelost
Datum 3 juli 2013

Een klant van Fa-Med B.V. heeft een klacht ingediend over het weigeren van een correcte nota na een foutieve declaratie bij zijn ziektekostenverzekering. Ondanks dat de tandarts de nota heeft teruggedraaid, blijft Fa-Med een bedrag van ruim 110 euro in rekening brengen en weigert het bedrijf contact op te nemen met de verzekering. Telefonisch overleg heeft niet geleid tot een oplossing, waarbij de klant aangeeft dat de telefoon door Fa-Med is neergegooid.

Mijn Klacht:

Door een foutieve nota is er teveel gedeclareerd bij mijn ziektekostenverzekering door Fa-med. De nota is inmiddels teruggedraaid door de tandarts, maar fa-med weigert een correcte nota te sturen, waardoor ze ruim eur 110 teveel in rekening brengen. Tevens weigert Fa-med contact op te nemen met de ziektekostenverzekering die heeft toegezegd dat ze nog meer gaan vergoeden. Telefonisch overleg resulteert in het neer gooien van de telefoon door Fa-med. Ze blijven zeggen dat ik een foutieve nota moet betalen.

Gewenste Oplossing:

Een goede en gecorrigeerde nota waarbij de vergoedingen door de ziektekostenverzekering correct zijn weergegeven.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Fa-Med B.V. over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Fa-Med B.V. in behandeling genomen

Bericht van Fa-Med B.V.

12 jaren geleden - Wij hebben u gesproken en we zijn in afwachting van informatie van andere partijen. Zodra wij antwoord hebben ontvangen nemen we opnieuw contact met u op. Met vriendelijke groet, Famed

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Fa-Med B.V. een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - De melder van de klacht heeft zojuist de oplossing van Fa-Med B.V. beoordeeld.

Bericht van Fa-Med B.V.

12 jaren geleden - In navolging van uw klacht, hebben wij een aantal malen contact met u opgenomen. We hebben uw klacht afgesloten. Mochten er nieuwe ontwikkelingen zijn dan nemen we opnieuw contact met u op.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM