Mijn Klacht:
Ik had volgens Bon Prix niet de hele bestelling betaald, het liep allemaal door elkaar heen van vorige bestellingen, en ik snapte er niets meer van.
Uiteindelijk een juffrouw gesproken die zei dat het allemaal goed was, en dat er geen rekening meer open stond…dus geregeld denk ik. Maar 3 weken later ligt er een brief met de mededeling dat er een bedrag openstaat, en dat er bovendien 10 euro extra aan aanmaningskosten verbonden is!
Ik snap hier helemaal niets meer van, wil absoluut betalen voor geleverde goederen, en zou daar nooit een punt van maken. Maar dit klopt voor geen meter!
Heb daar altijd besteld, en ervan uitgegaan dat het een eerlijk bedrijf was, maar ga hier nooit meer een bestelling plaatsen!!
Gewenste Oplossing:
Als die 10 euro in ieder geval kwijtgescholden wordt. En er precies uitgezocht zou worden wat er nou betaald is.

