Klacht: Tuinset nooit geleverd geen geld retour

Fleur2212 op 26 juli 2021 over Exterioo Tuinmeubelen in de categorie Tuin

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Tuin
Status Open
Datum 26 juli 2021

Een klant heeft in mei een tuinset besteld bij Exterioo Tuinmeubelen, met een verwachte levering op 20 juli. Een dag voor de levering werd echter medegedeeld dat de set pas in oktober geleverd zou worden. Na telefonische annulering heeft de klant geen terugbetaling van de € 1419 ontvangen en is de bestelling niet meer traceerbaar.

Mijn Klacht:

Begin mei hebben wij een tuinset gekocht die op 20 juli geleverd zou worden, een dag van tevoren Zouden we een aflevertijdstip krijgen, maar wordt het niets. We hebben contact gezocht in de tuin staat bleek pas in oktober geleverd te worden. Telefonisch geannuleerd maar geen geld terug, nu is de bestelling verdwenen en hebben onze begin mei bestaande € 1419 niet terug

Gewenste Oplossing:

Geld terug zo snel mogelijk

Alle klachten die gemeld zijn door Fleur2212
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM