Klacht: Ruim 4 weken wachten op een nieuwe toestel

Zaidel op 16 maart 2016 over EWP European Warranty Partners SE in de categorie Verzekering

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 17 maart 2016
Reactie van het bedrijf:

Geachte meneer El Hasnaouy, Heden hebben wij een terugkoppeling van Dynasure omtrent de schade aan uw toestel ontvangen. Dynasure heeft geconstanteerd, dat de schade BER is en vandaar hebben zij een vervangend toestel voor u besteld. Met vriendelijke groet, EWP

Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Verzekering
Status Opgelost
Datum 16 maart 2016

Een klant heeft een defecte telefoon laten ophalen door EWP European Warranty Partners SE, maar na de ontvangst in het reparatiecentrum heeft hij geen communicatie ontvangen over de status van de reparatie. Na meerdere pogingen om contact op te nemen, werd hem verteld dat het toestel onherstelbaar is en dat hij een nieuw toestel zou ontvangen, maar er is onduidelijkheid over de levertijd, die mogelijk lang kan duren. Na vier weken wachten is de klant nog steeds in het ongewisse over de levering van het nieuwe toestel.

Mijn Klacht:

Telefoon is defect geraakt en ewp heeft deze laten ophalen door dynalogic. Vanaf het moment dat deze is ontvangen in het reparatie centrum niks meer gehoord van zowel ewp als de raparateur na een aantal keren contact te hebben gezocht per mail geen reactie. Daarna gebeld naar ewp maar die verwijzen je door naar dr reparateur. Reparateur gebeld en die geeft aan u toestel is onherstelbaar dus uw krijgt een nieuwe heeft u daarvoor geen email van gehad. Nog steeds geen email gehad over eventueel levering nieuwe toestel na weer contact met raparateur die geeft aan uw toestel is niet op voorraad en heeft een onbekende levertijd (waarachijnlijk komt deze met de boot uit china via afrika ofso).
Wacht nu al 4 weken op een nieuwe toestel maar niemand kan mij vertellen wanneer ik deze krijg.

Gewenste Oplossing:

Zsm een nieuwe toestel (soortgelijke is ook goed als het maar niet een mindere is)
Mocht toestel niet leverbaar zijn graag bedrag van de telefoon storten zodat ik deze zelf kan kopen in elke telefoonwinkel

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door EWP European Warranty Partners SE in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat EWP European Warranty Partners SE een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

EWP European Warranty Partners SE

Heeft op 17 maart 2016 om 14:16 geantwoord

Geboden Oplossing:

Geachte meneer El Hasnaouy,

Heden hebben wij een terugkoppeling van Dynasure omtrent de schade aan uw toestel ontvangen. Dynasure heeft geconstanteerd, dat de schade BER is en vandaar hebben zij een vervangend toestel voor u besteld.

Met vriendelijke groet,

EWP

Zaidel

Heeft op 18 maart 2016 om 20:10 geantwoord

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Dat mijn schade BER is dat wist ik ook sinds 25 februari maar ik wacht nu al 4weken op het toestel dat besteld is en zij kunnen mij nog steeds niet vertellen wanneer ik eindelijk mijn nieuwe toestel krikg

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM