Klacht: bedrag afschrijvingen klopt niet

p.noya op 06 augustus 2014 over EWP European Warranty Partners SE in de categorie Verzekering

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
✅ Klacht opgelost op 19 augustus 2014
Reactie van het bedrijf:

Op 6-8 de klant gemaild met uitleg dat door een latere verwerking meerdere premies zijn geïncasseerd. Voortaan wordt het juiste bedrag geïncasseerd.

Categorie Verzekering
Status Opgelost
Datum 6 augustus 2014

Een klant van EWP European Warranty Partners SE heeft vragen over de afschrijvingen voor zijn telefoonverzekering. Na een maandelijkse afschrijving van €8,99, werd er op 1-5-2014 €0,01 bijgeschreven en per 1-8-2014 zou er €26 worden afgeschreven. De klant zoekt duidelijkheid over de reden van deze wijzigingen en of het maandelijkse bedrag weer terugkeert naar €8,99.

Mijn Klacht:

Geachte EWP,

Voor mijn telefoonverzekering wordt er €8,99 maandelijks afgeschreven,
de laatste was 1-5-2014, daarna wordt er maandelijks € 0,01 bijgeschreven. Per 1-8-2014 wordt er €26 afgeschreven.
Kan me voorstellen dat er ineens voor 3 maanden wordt afgeschreven, hoe komt dit. Wordt het maandelijkse bedrag wel weer €8,99 ?
Ik las al dat het te maken had met de IBAN code, Ben toch benieuwd hoe dit komt, en dat ik niet maandelijks €26 ga betalen

Gewenste Oplossing:

Graag uw antwoord in deze.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door EWP European Warranty Partners SE in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat EWP European Warranty Partners SE een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

EWP European Warranty Partners SE

Heeft op 19 augustus 2014 om 08:18 geantwoord

Geboden Oplossing:

Op 6-8 de klant gemaild met uitleg dat door een latere verwerking meerdere premies zijn geïncasseerd. Voortaan wordt het juiste bedrag geïncasseerd.

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM