Klacht: Espresso apparaat magimix

j.vlaar op 16 januari 2017 over EP Beerepoot te Hoorn in de categorie Electronica Winkels - lokaal

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Status Open
Datum 16 januari 2017

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Vorige week Vrijdag heb ik mijn espresso apparaat terug gehaald omdat,zoals de medewerker (Floris) mij telefonisch zei: ‘ Het apparaat heeft een breuk in de ring en daarom draait het piston zwaar of helemaal niet.We kunnen het opsturen naar de vertegenwoordiging van magimix.’ De kosten kunnen behoorlijk oplopen .Verzendkosten en reparatie kosten en onderzoekskosten van ons’,zo werd mij medegedeeld.
Omdat er,zo dacht ik,niets aan te verprutsen viel ben ik zelf op onderzoek uitgegaan.Ik heb het schroefje eruit gehaals,het binnenste met een kwastje schoongemaakt en de ring met vaseline ingesmeerd.Het piston draait weer heel erg soepel.GEEN kapotte ring.Ik heb vastgesteld dat er helemaal niet naar gekeken is.De aanslag van koffie zat er nog.Conclusie: Uw koffie expert,zoals gezegd,heeft er niets aan gedaan en zou ons onnodig op hoge kosten gejaagd hebben, Geen beste reclame voor uw bedrijf.Dit moest mij even van het hart.
J.Vlaar,Ceder 62 Hoorn

Gewenste Oplossing:

Een antwoord op mijn klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over EP Beerepoot te Hoorn

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over EP Beerepoot te Hoorn nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM