Klacht: lekke urine containers

engeled op 19 augustus 2019 over Erasmus MC Rotterdam in de categorie Ziekenhuizen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Erasmus MC Rotterdam has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Categorie Ziekenhuizen
Status Open
Datum 19 augustus 2019

Een patiënt van het Erasmus MC Rotterdam ervaart problemen met lekke urinecontainers op de poly afdeling oncologie, die hij maandelijks moet gebruiken voor 24-uurs urineverzameling. Ondanks herhaalde meldingen over de lekkende containers, wordt er weinig actie ondernomen door het personeel, en de laatste medewerker was niet bereid om een oplossing te zoeken. De patiënt vraagt zich af waarom er geen betere containers worden gebruikt die niet lekken.

Mijn Klacht:

er zijn schijnbaar 2 type containers op poly afdeling oncologie, ik moet iedere maand 24uurs urine verzamelen en iedere keer weer geven ze het nieuwe type container. deze lekken. dat is niet fijn, bij het vervoeren in auto of openbaar vervoer is dat een risico. ik heb het al diverse keren gemeld maar er wordt weinig tot niets aan gedaan. het word beaamd dat dit klopt. de laatste medewerker was ook niet van plan om een andere te zoeken. dat hebben we zelf gedaan via een andere balie. is het nou zo moeilijk om goede containers te gebruiken die dus niet lekken

Gewenste Oplossing:

als er hele containers zijn

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Erasmus MC Rotterdam

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Erasmus MC Rotterdam nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM