Klacht: Elke smorgen geen brood bij albert heijn Oudeland 84, Zwijndrecht

Boz Gir op 25 juni 2018 over Albert Heijn in de categorie Supermarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Supermarkten
Status Open
Datum 25 juni 2018

Een klant van Albert Heijn aan de Oudeland 84 in Zwijndrecht heeft herhaaldelijk ervaren dat er om 08:30 geen brood beschikbaar is, ondanks dat de winkel om 08:00 opent. De klant merkt op dat andere supermarkten hun brood eerder klaar hebben, waardoor het wachten tot 09:00 voor brood als onacceptabel wordt ervaren. De klant voelt zich genoodzaakt om naar deze Albert Heijn te blijven gaan vanwege vervoersbeperkingen.

Mijn Klacht:

Na een maand lang om half 9 smorgens bij Albert heijn te zijn geweest, vind ik dat het nu wel tijd wordt om hier een melding van te maken. Albert heijn is om 08:00 geopend, ik kom om half 9 ’s morgens binnen en er is steeds geen brood. Ik moet regelmatig wachten tot 09:00 voordat er brood is. Vergeleken met andere supermarkten is dit erg slecht. Bij de andere supermarkten zijn de personeel voor het brood eerder als opening aanwezig om het brood voor de consument om 08:00 smorgens gereed te houden. Bij deze Albert heijn In Zwijndrecht Oudeland 84 is dit niet het heval, de consument komt binnen en kan nog wachten op zijn brood. Ik ben op het moment gedwongen om bij u brood te halen IVM met vervoer, anders was ik nooit meer naar Albert Heijn gegaan.

Gewenste Oplossing:

Brood hoort voor consumenten op tijd klaar te zijn voor dat de winkel open gaan!.

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Albert Heijn

Reactie van de melder van de klacht

8 jaren geleden - Albert Heijn wilde mijn klacht via klacht.nl niet in behandeling nemen. Toen ik vanmorgen in de winkel van AH was, was duidelijk te zien dat zij mijn klacht wel degelijk hebben gezien. Ineens, na maanden, was er weer brood in de rekken om half 9. Het was niet volledig aangevuld, maarwas wel van ieder soort +- 4 stuks aanwezig. Dan nog waren ze ook al aan het bakken om het aan te vullen, wat normaal niet gebeurd in de ochtend.

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Albert Heijn nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De NVWA houdt toezicht op voedselveiligheid.

Bron: ConsuWijzer