Klacht: Electrich body warmer.

Er is geen wachtwoord gebruikt. op 26 februari 2021 over 6deals in de categorie Websites

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 3.0/10 ★★☆☆☆
Bedrijf 6deals
Categorie Websites
Status Open
Datum 26 februari 2021

Na het retourneren van twee te kleine body warmers heeft de klager geen reactie ontvangen over de terugbetaling of een vervangend product. Ondanks drie betalingen van ongeveer 22 euro, blijft de klager in het ongewisse en verlangt naar een update van het bedrijf.

Mijn Klacht:

Na 2 maal de te kleine body warmer hebben terug gestuurd heb ik nog niets gehoord wat er gaat gebeuren, geld terug of een andere body warmer. Na 3 maal zending geld te hebben betaald (ongeveer 22 euro) zou ik graag bericht krijgen van u.

Gewenste Oplossing:

Ben tevreden als er bericht komt op mijn vraag.

Beoordeling 3/10 star-2 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over 6deals

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over 6deals nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Er is geen wachtwoord gebruikt.
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM