Klacht: Te laat bezorgd

Martien Koolen op 02 september 2017 over Eindhovens Dagblad in de categorie Kranten - Regionaal

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Status Open
Datum 2 september 2017

Een klant van het Eindhovens Dagblad ervaart problemen met de bezorging van de krant, die de laatste weken pas om 7.30 uur wordt geleverd. Dit is problematisch voor de klant, die om 7.30 uur de deur uit moet, terwijl de krant eerder, voor 7 uur, werd bezorgd. De klant vermoedt dat de wijziging te maken heeft met een nieuwe bezorger en een andere route.

Mijn Klacht:

De laatste weken (week) wordt ons Ed pas tegen 7.30 Uur bezorgd . Daar wij om 7.30 uur de deur uit moeten is het lastig dat we dan niet even door de krant hebben kunnen bladeren. Wij wonen er pas sinds eind juni en de eerste maanden was hij er voor 7 uur . Er is nu een andere bezorger met andere route?

Gewenste Oplossing:

Als de krant voor 7 uur in de bus ligt .

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Eindhovens Dagblad

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Eindhovens Dagblad nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM