Klacht: Info in artikel incorrect

wimi op 26 september 2020 over Eindhovens Dagblad in de categorie Kranten - Regionaal

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Status Open
Datum 26 september 2020

Een klacht is ingediend bij het Eindhovens Dagblad over onjuiste informatie in een online artikel van een correspondent. De klacht betreft een uitspraak van een buurtbewoonster over een briefje met naam en telefoonnummer, waarvan wordt gesteld dat deze niet klopt. Daarnaast wordt de objectiviteit van de verslaggever in twijfel getrokken vanwege zijn achtergrond in de wijk.

Mijn Klacht:

Geachte redactie van ED,

Vandaag is er door correspondent Willem Brouwer uit De Vliegert in Hapert verkeerde info verstrekt in een artikel online.

Het gaat daarbij over afgetrapte spiegels van auto’s.

Een buurtbewoonster wordt daarin aangehaald.
Zij zou gezegd hebben dat er een briefje in haar bus gedaan is met daarop naam en telefoon nummer.

Dit is onjuist.

Wij als verstrekkers van de info hebben in persoon met haar broer gesproken.

Wij vinden dit een ontoelaatbare leugen die de regel de krant brengt de leugens in het land maar weer eens versterkt.

Willem Brouwer is in dit hele verhaal ook alles behalve een onpartijdige verslaggever omdat hij van oorsprong uit deze wijk komt.

Met vriendelijke groet,

Maria Lauwers

Gewenste Oplossing:

Dat de leugen recht gezet wordt.

Wij zijn de hele dag bezig geweest met mensen te woord te staan in de wijk.

Wij zijn niet gehoord door meneer Brouwer.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Reactie van de melder van de klacht wimi

6 jaren geleden - En vervolgens krijg je bericht dat de klacht niet in behandeling wordt genomen. Een dikke 1 voor het ED!

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM